Kayseri Duvar Taşı

Kayseri Duvar Taşı

Kayseri Duvar Taşı

Kayseri erciyes bölgesinde bulunan taşlardan alınarak  yapı dünyasına kazandırılan taşlar, dayanıklılık ve renk seçenekleri ile ihtiyaç alanlarının tercih edilenleri arasında bulunmaktadır.

Kayseri taş ocağı işletmeciliği sektöründe yer alan firmamız Karayel Taş Ocağı hem Kayseri bölgesinin yapı firmalarına hem de Türkiye geneli yapı taşı, duvar taşı  ihtiyaçlarına uygun üretim gerçekleştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Kayseri taşı çıkarılan ocaklar Gesi ilçesine ait konumda yoğunlukta yer almaktadır. Karayel Taş Ocağı madencilik işletmemiz de güney gesi konumunda şantiye oluşturarak ocaklardan çıkarılan duvar taşı, kayseri taşı, yapı taşı, bazalit, doğal taş levhaları, andezit taş, diyabaz kayseri taş çeştlerinde işlenerek şekillendirilmekte ve kayseri taşı kullanım alanları için satışa hazır hale getirmektedir. 

Doğadaki saf hali ile yerinden koparılan kayseri taşı levhaları, taş ustalarının yoğun emeği ile şekillenmekte bir nevi hammadeden yeni formuna kavuşturularak dekoratif duvar taşı, sütun ve işlemeli dekorasyon taşları olarak yapılarda kullanım aşamasına kavuşturulmaktadır.. Kayseri duvar taşı üretimi de web sitemizde görsellerini görmekte olduğunuz doğal hali ile kayseri bölgesinde mevcut bulunan taşlardan koparılan ve taş madeni kaonusunda uzaman çalışanlarımız eşliğinde kayseri duvar taşı işleme ünitelerimizie nakli yapılan doğal kayseri taşı kütlelerini duvar yapımında kullanılacak ebatlarda kesim ve eşit parçalar haline stoklanması sonrası inşaat alanları için nakile hazır satış ünitemize emanet ediyoruz..

Kayseri taşı adından da anlaşılacağı üzere çıkarıldığı bölgenin adı ile anılmaktadır. Bu da ilimizin yapı taşı sektöründe nasıl bir cevherin sahibi olduğunun göstergesidir.  Yapı taşları olarak belirlenen işlenmiş kayseri taşları bina ve evlerin duvarları, binaların çevre duvarları, evlerin bahçe duvar taşı, yol taşı, arnavut kaldırımı olarak geçen örme yol taşı, yapıların zemin bölmelerinde döşeme taşı olarak kullanılmaktadır. Kasyseri taşından üretilen yapı taşı granit, mermer, tüf gibi çeşitleri ile evlerimizi daha konforlu ve steril bir alana kavuşturmaktadır..

Yapıların merdiven ve bina dış alanlarında da kullanılan kayseri yapı taşı çeşitleri yağmur, kar, ıslaklık gibi özellikli yapı alanları için kaymayan türlerde özel işleme tabi tütulmaktadır. ayrıca merdiven için üretilen yapı taşları  merdiven kullanım özelliklerine göre  temizlenmesi kolay kaymayı düşmeyi engelleyici özellikte kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Duvar taşları örülecek duvarın tipine veya müşterilerin hangi duvar tipine uygun  kayseri taş siparişi verdiğine göre değerlendirilerek kayseri duvar taşı  moloz taş, kaba yonu taş, keşme taş, ince yonu taş olarak tasnif edilerek satılmaktadır.  Farklı özellik ve modelde duvar taşları uygun bir şekilde duvar olarak monte edildiğinde çok dayanıklı uzun yıllar başarı ile kullanılacak bölmeler elde edilebilecektir..

Türkiyenin neresinde olursanız olun yapı sektörü veya şahıs firması veya kendinize özel yapımını düşündüğünüz ev inşaat ve düzenlenmesi için ihtiyacınız olan Kayseri duvar taşı, Kayseri yapı taşı gibi ihtiyaçlarnızda günün her saatinde bizlere 0537 550 78 06 - 0533 721 23 38 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir,

Kayseri taşı fiyatları, yapı taşı fiyatları, Kayseri granit taşı fiyatları, Kayseri duvar taşı fiyatları, Kayseri mermer taşı fiyatları hakkında piyasa araştırmasında bulunabilir. Kullanmayı düşündüğünüz taş ebat miktarına ait fiyat teklifimizi talep edebilir. ayrıca Kayseri taşı hakkında çeşit renk, kullanım alanları ve özellikleri hakkında sorularınızı bize yöneltebilirsiniz..