Kayseri Çeşme Onarım Taşı

Kayseri Çeşme Onarım Taşı

Kayseri Çeşme Onarım Taşı

Ülkemizde bulunan ve tarihi eser özelliğine sahip bir çok su ihtiyacını karşılayan çeşme veya hayır için yapılan çeşmelerde kullanılan taşların kayseri taşı olarak bilinen yapı taşlarından inşaa edildiği görülmektedir.

çeşmelerin hem duvar hem de kaplama taşları kayseri taş ocakları firmalarından olan Karayel Taş Ocağı tarafından çıkarılan ve taş ustaları tarafından işlenen taşlardan üretilmektedir.

duvar taşı ve yap taşı gurubunda bulunan onarım, restorasyon, çeşme, kaplama, mezar ve zemin taşları iştenilen ebatlarda kesildiğinde nakliyesi en kolay olan taş sınıfına katılmakta ve tarafımızdan hem yurt içi hem yurt dışı yapı taşı ihtiyacına cevap verilerek satışı yapılmaktadır.

Kayseri Çeşme Onarım Taşı veya kayseri mezar taşı, yapı restorasyon taşı, duvar kaplama taşı gibi ihtiyaçlarınız için Karayel Taş Ocağı Melikgazi kayseri konumunda bulunan işletmemize web sitemiz üzerinden veya telefon ile ulaşabilir kayseri taşı fiyatları, duvar taşı üretim ölçüleri, yapı taşı ebat ve fiyatları hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz