Doğal Duvar Yapım Taşları

Doğal Duvar Yapım Taşları

Doğal Duvar Yapım Taşları

Kayseri taş ocaklarından çıkarılarak hem yurt içinde hem de yurt dışına ihracatı yapılan kayseri taşı ürünlerinden olan doğal duvar yapım taşları iç ve dış piyasada sıkça talep edilen yapı taşı ürünlerindendir.

duvar tadilatı için kıllanılan onarım taşı. inşaat için yapılarda kullanılan temel taşı dayanıklılığından dolayı kayseri yöresine ait taş türlerinden tercih edilmektedir. biz Karayel Taş Ocağı olarak yapı sektöründe talep edilen taşları bulundukları doğal kaynaklardan taş ocakları kurarak çıkarılmasını sağlamak çıkarldıktan sonra da bu taşların yapı ve duvar taşı veya kullanıma alanına göre istimlak duvarı taşı, bahçe duvarı taşı, teras yapım taşı, asfat örme yan blok taşları.

doğal duvar yapım taşları ya da yapı iç dış cephe veya zemin taşı için 7/24 haizmet veren taş ocağ satış ofisimizin 0537 550 78 06 numaralı telefonundan yurt dışı sipariş için de 0544 384 44 65 numaralı telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

salonlarınız için özel dekoratif kesim taş duvar için , banyolarınızda mermer görünümlü duvar taşı kesim profil, desenli ve renkli görünüm kazandırılmış parke taşı için bahçelerinizin çevre düzenlenmesine yardımcı rengarenk doğal renkler ile uyumlu  taşlar,  antik degerde bulunan yerleşim yerlerinde duvar onarım, zeminde eksik parke taşı restorasyonu, ayrıca taş ev hayalleriniz için kayrak taşı, duvar köşe taşı, kilit taşı, yapı dekor taşı, temel taşı, dış mekan zemin dekore taşı model seçimi ve sipariş için kayseri konumunda bulunan firmamızı hemen arayabilrsiniz.