Bahçe Duvar Yapım Taşı

Bahçe Duvar Yapım Taşı

Bahçe Duvar Yapım Taşı

Kayseri ilinin iklime dayanıklı özellikli duvar taşı çeşitlerinden olan bahçe duvar taşı üretimimiz Türkiye'nin tüm bölgelerinde yoğun ilgi ve talep görmektedir. hem kullanım avantajı hem de ekonomik fiyatı ile kayseri bahçe duvar yapım taşı fiyatları diğer taş ocaklarında çıkarılan taşlarla karşılaşırıldığında uzun ömürlü ve deforme olmayan doku yapısı ile yapı ve duvar kullanımında sizlere güven ile kullanacağınız inşaat balzemelerinin başlıcalarındandır.

Karayel taş ocağı kurulduğu günden bu yana yapı piyasasına yol yapımında kullanılan parke taşı, bahçe ve çevre peyzajında kullanılan renkli kesim taşlar, çeşme restorasyon taşı, dekoratif salon için duvar ve şömüne taşı yanı sıra doğduğumuz günden itibaren yaşayacağımız evlerin korunaklı ve güvenli olmasını sağlayan yapı taşı ile yaşamın son bulduğu günden sonra da ebedi istiratgahımız olan mezar taşı ile geniş üretim skalasına sahip doğanın en sert yapısını işleyerek insanların kullanımına sunarak çalışmalar yapmaktadır. 

peyzaj yapı taşı fiyatları

zemin döşeme taşı fiyatları

duvar taşı fiyatları

yapı taşı fiyatları ile sizlere yaşamınızın her anında eşlik eden yapı ve konutlarınız için ekonomik fiyatlar ile kayseri taşı çeşitlerini sunmaktayız.