Yapı Bordür Taşı Fiyatları

Yapı Bordür Taşı Fiyatları

Yapı Bordür Taşı Fiyatları

Karayel Taş Ocağı üretim ürünlerinin başında zemin döşeme taşları duvar taşı ve yapı rerstorasyon taşları yer almaktadır. birçok firma yapay üretim beton bordür taşı satışı gerçekleştirmektedir. Biz Kayseri taşı üretim ocaklarında doğal taşlardan yıllarca kırılmadan bulunduğu zemine üyüm ve değer takan dayanıklı yapı bordür taşı üreterek şehir park ve bahçeleri, yazlık ev çevre düzenleme villa peyzaj düzenlemede sıklıkla kullanılan zemin yapı taşı çeitlerimizi uygun fiyata müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Binalarınızın etrafına döşenen bordür taş çeşitlerimizden ister metrekare ister palet fiyatı ile temin edebilirsiniz. tüm yapı taşı, restorasyon taşı, duvar taşı siparişlerinizin nakliyesi tarafımızdan adrese teslim yapılmaktadır.

kent taşı olarak bilinen bordür taşı kullanım alanları şehir alt yapı ve üst yapı sektöründe zorunlu olarak kullanıldığından kent yapı taşı olarak adlandırılmıştır. Yol yapı taşlarından olan çim taşı, parke taşı, kaldırım taşı gibi kayseri taşı fiyatlarımız için bize hemen ulaşabilir fiyat teklifimizi öğrenerek siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Bordür Taşı Fiyatları