Özellikli Yapı Mimari Taşlar

Özellikli Yapı Mimari Taşlar

Özellikli Yapı Mimari Taşlar

yapı mimarisi dehası denildiğinde ilk akla gelen kayseri ve mimarsinanı hatırlanır. volkanik bir coğrafyaya sahip kayseri li ve çevre ilçelerinde tüf taşlarından zaman içinde oluşmuş doğal taşlar geçmiş dönemin duvar ustası ve mimarları tarafından keşfedilmiş olacak ki bugün bu ilimiz yurt dışına bile yapı taşı ve dayanıklılığı ile ün yapmış çeşitlilikte duvar taşı ihracatı yapmaktadır.

Taş ocakları işletmeciliği ve maden çıkarma sektörü doğaya zarar vermeyen ilkeleri benimseyerek yapı taşı üretim maddelerini kullanıcıları ile buluşturmalıdır. karayel taş ocağı olarak doğaya dost uygulamalar ile yeraltı kaynaklarına ve yerüstünde yaşayan canlılara zarar vermeyecek yöntemler kullanarak insanları barınakları olarak kullanacakları mekanlarda uzun yıllar bozulma ve dağılmaya yol açmayacak kayseri taşları gurubundan duvar taşı, çevre düzenleme ve peyzaj mimarisi taşları, yol asfalt parke taşı, istimlak duvarı yapım taşı, bina çevrelerinde kullanılan giderler için yapı oluk taşı üretimini gerçekleştirerek piyasaya satışa sunulmak üzere hazır hale getirmektedir.

yapı ve duvar taşı siparişleriniz için kayseri taş ocağı konumundan taş çıkarılması kırma ve yapıma hazırlama üretim aşamalarını takip edebilirsiniz